Solisten en ensemble festival 2024

Geweldig weekend vol muziek! ? Afgelopen zaterdag en zondag, 16 en 17 maart, hebben we genoten van het Solisten & Ensemblefestival. Op zondag stonden de blazers centraal, met de deelname van talentvolle muzikanten van 10 verenigingen!

We zijn trots op onze leden van Koninklijke Harmonie Euterpe, die zich van hun beste kant hebben laten zien. ? Vooral de muzikanten van het opleidingsorkest No-Limit hebben indruk gemaakt, en met succes! ? De jury waardeerde hun prestaties zeer.
Laten we ook de mooie solo's niet vergeten die werden gespeeld. ? Ze waren hartverwarmend en toonden het talent binnen onze vereniging. En de muzikale intermezzo's waarbij onze leden van Euterpe meededen, maakten het weekend extra speciaal.
Dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan dit inspirerende weekend vol muziek! ? Laten we samen streven naar meer mooie muzikale momenten in de toekomst.

 

03afef73-e520-4132-84c2-1e310d2844f2_thumb1440.jpgC02A5403-Verbeterd-NR_Medium.jpg